The Festival in Czech

Akrojóga – čchi-kung- kontaktní improvizace – sochařství – rozdělávání ohně – osvobození vlastního hlasu- tvůrčí psaní – čtení mluveného slova-zpívání mantry – vyjadřování se tancem – storytelling – psaní a skládání písní – jóga- konzumace divoce rostoucích rostlin – žonglování – a cokoliv dalšího vás napadne…

Staňte se jedním ze 100 účastníků této jedinečné akce naplněné poznáním, svobodou projevu a kreativitou. Čeká vás až 5 dílen a dalších aktivit denně umožňujících vám naučit se nové věci, objevit vlastní tvořivé schopnosti a poznat zajímavé lidi z celého světa. Přivezeme i několik muzikantů cestujících po světě, se kterými si budete moct zahrát u ohně přes den i v noci, budete například v noci zpívat mantry nebo tvořit společné sochy či číst společně poezii v lese.

Festival kreativity je úplně jiným druhem festivalu než jaký jste dosud poznali – zde můžete být jeho součástí! Zatímco my přivezeme lektory a muzikanty, ale i každý účastník má sám možnost vést určitou aktivitu či se na ní podílet, například půlnoční výstup na kopec nebo diskuzní skupinu o Smyslu života. Smyslem celé akce je zapojit se, inspirovat a sdílet s ostatními vaši osobnost! Celý týden se odehraje v krásné kopcovité krajině v severovýchodních Čechách, bydlení ve stanech. Zajistíme veškeré jídlo, čaj a kávu a budeme společně jíst, zpívat a učit se. Během festivalu nemusíte utrácet a navíc máte slevu, pokud povedete dílnu nebo nějakou aktivitu. K dispozici je pouze 100 míst, tím získáte určitý pocit soudržnosti a všichni máme šanci se rychle spřátelit. Nebudou zde žádné drogy nebo alkohol – jde pouze o skupinu kreativních lidí, kteří se sejdou a užijí si společně strávený čas v přírodě.

PROGRAM Celý festival je o zúčastnění se a o sdílení, můžete na tabuli napsat své jméno a tím ostatním nabídnout nějakou dílnu, diskuzní skupinu nebo představení vašich dovedností – možná se chcete podělit o svoji vášeň ve foukání bublin, rádi byste si v kruhu zasvěcených popovídali o probouzení intuice nebo byste chtěli předvést ohňovou show? Festival nabízí volný prostor vaší tvořivosti.

DUCHOVNÍ ČÁST Ti, co nešli včera v noci spát příliš pozdě, mohou brzy ráno společně meditovat, protáhnout se nebo začít den cvičením čchi-kung. Vše záleží na tom, kterým směrem ten daný den proudí energie.

KREATIVNÍ ČÁST Dílny budou mít denně 4 části, 2 z nich dopoledne a 2 odpoledne. Náplň se může pohybovat od kontaktní improvizace, stavění soch země až po návod, jak vyprávět dobrý vtip. V prostoru vyhrazeném pro konání naší akce budou 3 nebo 4 místa určená pro tyto dílny. Máte také možnost s ostatními sdílet svůj koníček, dovednost nebo je ostatní naučit.

ZÁBAVNÁ ČÁST V noci si zahrajeme u ohně, užijeme si společné zpívání mantry, na kopci si poslechneme kouzelné příběhy v rámci storytellingu, uspořádáme otevřené čtení poezie doprovázené hudebním nástrojem či dokonce noční bojovku! Tady máte inspiraci, jak může vypadat den na festivalu

7.00 – vstávej, osvěž se a vyraž do lesa na meditaci, jógu nebo čchi-kung Dej si u ohně rychlé kafe a pak:

9.00 – zajdi si na dílnu žonglování a zapoj obě části svého mozku vyhazováním míčků do vzduchu

11.00 – zajdi si na dílnu kreativního psaní a nauč se, jak vytvořit postavy a zápletky 13.00 – jídlo! Vezmi talíř, sedni si do kruhu s novými přáteli a ochutnejte vegetariánské jídlo

14.00 – navštiv povídání o taktice stopování a historkách s tím spojených

16.00 – zajdi si na dílnu ovládání vlastního hlasu

18.30 – druhé jídlo! Snědl jsi po obědě všechno?

20.00 – Honem!! Je čas na západ slunce a taky na bližší seznámení s novým objevem, který jsi potkal na hodině žonglování

21.00 – bubny tě volají zpátky k ohni, je čas zpívat, tancovat a bavit se, snažit se dostat do postele před rozbřeskem, protože ráno tě čeká procházka lesem, kde se dozvíš, které divoce rostoucí rostliny se dají jíst.